سئو سایت چیست ؟

سئو یا SEO به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است. این فرایند گرفتن ترافیک از نتایج جستجوی آزاد، ارگانیک، طبیعی و مقالات در موتورهای جستجو می باشد.


موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ، یاهو و ... امروزه به عنوان یک مرجع برای جستجوی کاربران به شمار می روند. کاربران برای رسیدن به هدفشان بر اساس نتایج نمایش داده شده در جستجوی طبیعی به وبسایت های لیست شده در صفحات اول موتورهای جستجو مراجعه می کنند. فرآیند رتبه بندی وبسایت ها بر اساس کلمات کلیدی کسب و کارشان توسط مورتوهای جستجو، امروزه با معیار ها و تکنیک های هوشنمدانه ای که بیشتر با علم روز دنیا و شاخه های هوش مصنوعی و نرم افزار مرتبط شده است ارائه می شود. طراحان وبسایت ها از یک سو و موتورهای جستجو از سوی دیگر در تلاشند تا بتوانند بهترین نتایج را در اختیار کاربران نهایی قرار دهند.

اما چه چیزی باعث می شود که یک وبسایت در رتبه بالاتری در یک کلمه کلیدی مرتبط با یک کسب و کار قرار بگیرد؟


پرداختن به این مبحث کمی پیچیده و نیاز به دانش سئو سایت دارد ولی در بیان کلی می توان اینطور بیان کرد که مجموعه ای از معیارها و تکنیک ها در طراحی یک وبسایت وجود دارد که می تواند به سئو سایت کمک کند. حال اینکه کدام تکنیک در طراحی یک وبسایت بر اساس اصول سئو باید لحاظ شودسوالی است که باید پس از بررسی و آنالیز رقبای وبسایت در سئوی کلمه کلیدی مورد نظر باید پاسخ داده شود. ولی در حالت کلی دو روش برای ارائه این تکنیک ها و معیارها برای سئو یک سایت وجود دارد که به روش های سئو درون صفحه (On Page SEO) و سئو بیرون صفحه (Off Page SEO) شناخته شده اند. شرکت ویرا نگار فکر با بهره گیری از یک تیم کاملاً حرفه ای و آکادمیک توانسته است نگاه انبوهی از مشتریان خود را به سئو سایت جلب نموده و با انجام سئو سایت شان رضایت آنها را به همراه داشته باشد.