آموزش در ویرا نگار فکر

آموزش
امروزه آموزش یکی از عناصر مهم و غیر قابل اجتناب در همه فعالیت های اجتماعی می باشد. با توجه به تغییرات هر روزه در علوم و تکنولوژی های مختلف و همچنین شدید تر شدن رقابت در بازار نوین، راهی جز ارتقاء سطح دانش افراد در هر یک از جایگاه های اجتماعی وجود نخواهد داشت.
علوم مرتبط با کامپیوتر را میتوان یکی از سریعترین علوم در حال رشد در دنیا دانست، از این رو تمام تولید کنندگان محصولات بر پایه تکنولوژی نرم افزار و فناوری اطلاعات و همچنین مشتریان این حوزه می بایست همواره دانش خود را به روز نگاه دارند تا از رقبای خود گوی سبقت را بربایند.
آکادمی آموزش شرکت ویرا نگار فکر با بهره گیری از بهترین امکانات نرم افزاری و سخت افزاری و اساتید مجرب فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های کشور خدمالت خود را در سه بخش زیر ارائه می نماید:
آموزش

1 - آموزش به مشتریان

ما در ویرا نگار فکر همواره بر این باوریم که مشتری جزئی لاینفک از چرخه حیات شرکت می باشد. از طرفی داشتن مشتری با دانش روز و آگاه به تمام امور یک نرم افزار کاربردی میتواند باعث پیشرفت دوطرفه باشد. از این رو یکی از چالشهای بزرگ ما در گروه نرم افزاری ویرا نگار فکر به روز نگاه داشتن دانش مشتریان می باشد. برای این امر مشتریان دارای پشتیبانی همواره می توانند نسبت به دریافت آخرین آموزشها با همکاران ما در بخش خدمات پس از فروش در ارتباط باشند.
آموزش

2- مهارت آموزی (طرح کسب وکار)

با توجه به نفوذ چشمگیر تکنولوژی و فناوری های مبتنی بر نرم افزار و شبکه در کسب و کارها، همواره یکی از مواردی که منجر به پیشرفت و موفقیت در یک کسب و کار شده است به روز بودن دانش افراد در این حوزه می باشد. ما با برگزاری دوره های متنوع در حوزه فناوری می توانیم نیرو های متخصص مورد انتظار هر کسب و کاری را آموزش دهیم.
آموزش

3 - دوره های نظری و تخصصی (کنکور)

آکادمی آموزش شرکت ویرا نگار فکر اقدام به برگزاری دوره های تخصصی و نظری در رشته های متنوع می نماید، برای شرکت در این دوره ها و بهره گیری از کلاس ها می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با ما تماس حاصل نمایید.
1. کنکور کارشناسی ارشد:
- معماری کامپیوتر (سخت افزار - نرم افزار)
- مدارهای منطقی (سخت افزار - نرم افزار - هوش مصنوعی).
2. ابزارهای شبیه سازی، ترسیم چینش و پیاده سازی مدارهای دیجیتال:
- Electeric
- QCADesigner
- Hspice
- ActiveHDL
- Modelsim
- Cadence
- Xilinx ISE
- Synplify Pro
- Design Compiler
3. برنامه نویسی (تحت ویندوز - تحت وب - اندروید).
4. بهینه سازی رتبه وبسایت در موتور جستجو (SEO).
5. طراحی و پیاده سازی بانک های اطلاعاتی.
6. شبکه های کامپیوتری.
7. امنیت در شبکه های کامپیوتری.