خدمات سئو سایت

در دنیای امروزی با توجه به پیشرفت تکنولوژی و توانایی های علمی بشر ایجاد کسب و کارهای نوین و نوپا و همچنین توسعه کسب و کارهای به وجود آمده یکی از مهمترین دغدغه های بشر می باشد. در همین راستا برای رسیدن به اهداف در زمینه ایجاد و بهبود کسب و کار با توجه به رقابت شدید حاکم در زمینه های متفاوت کاری نیاز به برداشتن گامی بلندتر و موثرتر خواهد بود.
همان طور که قبلا گفته شده است اکثر انسانها به دنبال تامین نیازهای زندگی و کسب و کار خویش در موتورهای جستجوگری همچون گوگل در تلاش و جستجو می باشند. و در عصر حاضر رقابت در دنیای کسب و کار نسبت به گذشته ها رنگ و شکلی دیگر گرفته است، بنابراین کسب و کاری که بتواند در بستر موتورهای جستجوگر همچون گوگل در رقابت حرفی برای گفتن داشته باشد موفق تر خواهد بود. ما در این مجموعه با تمام انرژی و بهره گیری از توانمندی های متخصصین متبحر در زمینه سئو خواهان یاری رساندن به شما در این نوع رقابت هستیم تا با دادن دستی مملو از اعتماد و صداقت بتوانیم نمایان گر کسب و کار شما در بالاترین رتبه های موتورهای جستجوگر باشیم و در درخشش برند و کسب و کار شما سهمی ناچیز داشته باشیم.
خدمات سئو سایت

در واقع ما در زمینه سئو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو به دنبال هدفهای متعددی چون: افزایش رتبه و بازدید سایت شما در گوگل، افزایش فروش و سودهی کسب و کار شما، افزایش اعتبار برند و برند سازی کسب و کار شما، قدرتمند شدن شما در مقابل رقبا و تخصیص سهم بیشتر از بازار هدف برای شما و ... می باشیم.
خدماتی که ما در زمینه سئو به شما ارائه خواهیم داد شامل انجام کلیه فعالیتهای بهینه و مستمر در داخل و بیرون وبسایت که موجب قرار گرفتن کلمات کلیدی کسب و کار شما در صفحات و رتبه های نخستین گوگل می شود گفته می شود. که شایان ذکر است که خدمات سئو با انجام این فعالیتهای به پایان نخواهد رسید بلکه قرار گرفتن در صفحات نخستین گوگل شروع راهی طول دراز خواهد بود چرا که حفظ جایگاه به دست آمده از خود جایگاه به دست آمده هم مهمتر خواهد بود و فعالیتهای زیادی را در این زمینه نیازمند خواهد بود. در واقع سئو یک فرآیند مستمری خواهد بود که تا زمانی که وبسایت شما در حال فعالیت می باشد این فرایند هم باید به طور برنامه ریزی شده ادامه داشته باشد.
محتواسازی یکی مهمترین خدماتی است که در زمینه سئو باید انجام گیرد. تولید محتوای با کیفیت و ماندگار یکی از مهمترین گام ها در این زمینه می باشد. در واقع گوگل بسیار هوشمند است و محتوای خوب و با کیفیت را به درستی و به راحتی تشخیص می دهد و محتوایی را در جستجو به مخاطبین خویش نمایش می دهد که از کیفیت بالای برخوردار باشند. از نگاه گوگل محتوای با کیفیت محتوایی است که روی عنوان آن، ساختار آن، میزان آن، واژگان کلیدی به کار رفته در آن و همچنین تنوع مطالب آن و حتی نوع نمایش مطالب به صورت صوت، تصویر و کلیپ یا فیلم و ... برنامه ریزی های دقیقی صورت گرفته باشد.
به طور کل آنچه که از گذشته تا امروز بعنوان خدمات سئو رایج شده شامل دو دسته خدمات سئو سفید و خدمات سئو سیاه می باشد. خدمات سئو سفید یا همان سئو کلاه سفید که نام دیگر مرسوم آن است انجام فعالیتهای سئو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجوگر با رعایت کلیه قوانین و استانداردهای تعیین شده توسط موتور جستجوگر می باشد. در واقع به این نوع سئو، سئوی اصولی می گویند که فرد سئوکار از تکنیک های و ترفندهای غیراصولی و حبابی استفاده نمی کند. چرا که موتورهای جستجو گر همیشه در پی رفع نیاز فرد جستجوگر به بهترین شکل ممکن خواهند بود. خدمات سئو سفید یا کلاه سفید به دلیل رعایت موازین تعیین شده از ماندگاری و کیفیت بالاتری برخوردار خواهند بود.
خدمات سئو سیاه یا همان سئو کلاه سیاه به انجام کلیه فعالیتهای سئو غیر اصولی و حبابی که همراه با تقلب و فریب دادن موتور جستجوگر خواهد بود اطلاق می شود. که به دلیل هوش بالای موتورهای جستجوگر به طول نمی انجامد چرا که موتورهای جستجوگر بعد از مدتی که به صورتی غیراصولی باعث بهبود رتبه سایت و بهینه سازی آن شده و این موضوع به صورت کاملا موقت خواهد بود آن را شناسایی کرده و جریمه های بسیاری به سایت مربوطه تعلق خواهد گرفت. که سایتی که مورد جریمه قرار خواهد گرفت برگشت آن به صفحات و رتبه های اول برایش بسی دشوارتر از ابتدا خواهد بود.