تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل

امروزه موتور جستجوی گوگل به اندازه ای در زندگیه روزمره ی انسان ها تاثیر گذار شده است که حتی دقایقی دور بودن از سرویسهای متنوع این موتور هوشمند دوست داشتنی برای ما انسانها امکان پذیر نخواهد بود، چرا که این موتور جذاب پاسخگوی خیلی از سوالات ما کاربران می باشد و به نوعی دستیار تحقیقات ما هم شده است.
کاربران برای بدست آوردن هر اطلاعاتی شامل خرید، فروش، دریافت خدمات، مشاوره، کسب اطلاعات در مورد یک محصول و... به سایت گوگل مراجعه نموده و در کسری از ثانیه با یک پرس و جو به جواب سوالات خود می رسند.
زمانی که یک موتور جست و جو روزانه صدها میلیون بازدید کننده و پرس و جو دارد و تا این حد در میان همه ی کاربران به خصوص کاربران ایرانی محبوب و مورد اعتماد است، از اهمیت ویژه ای برای صاحبان کسب و کارها برخوردار خواهد بود.
به همین دلیل یک رقابت نفس گیر بین همه ی کسب و کارها شکل گرفته تا خود را به بالای این موتور موفقیت برسانند و سیستم تبلیغ در گوگل (ادوردز) راهکار مناسب و مطمئنی است تا همین امروز مشتریان شما را با کلمات کلیدی مورد نظرتان در بالاترین قسمت نتایج جست و جو ببینند و با توجه به هدفمند بودن این نوع تبلیغ بازده این نوع تبلیغ از تبلیغات دیگربسیار بیشتر است.
برای استفاده از تبلیغ در گوگل شما باید یک وبسایت داشته باشید تا به تشریح و معرفی محصولات و خدمات خود بپردازید و از طریق آن مشتریان زیادی را برای خود دست و پا کنید.
سیستم کلی این تبلیغ به صورت اعتباری می باشد، هر کاربر اعتباری تهیه می کند ( به طور مثال 50 دلار برای شروع ) و عبارات کلیدی و متن تبلیغی برای وبسایت خود انتخاب می کند.
به ازای جستجوی عبارات کلیدی در گوگل متن تبلیغ شما در بالای نتایج جست و جوی گوگل نمایش داده می شود اسپانسر لینک گوگل در بالا و پایین صفحه فعال می باشد.
به ازای نمایش تبلیغ از اعتبار شما کسر نمی شود ولی به ازای کلیک بر روی تبلیغ شما از اعتبار شما کسر می شود . این کسر اعتبار بر حسب هزینه کلیک شما می باشد.
هزینه کلیک بصورت پیش فرض بر روی 5 سنت می باشد، که این هزینه کلیک با توجه به رقابت بر روی کلمات کلیدی و وبسایت شما متفاوت خواهد بود.