سوالات متداول

پاسخ :

- تماس با بخش فروش شرکت ویرا نگار فکر
- انجام مشاوره پایانی برای خرید محصول
- دریافت شماره کارت
- واریز وجه
- اعلام کد رهگیری فیش واریزی جهت ثبت سفارش

پاسخ :

خیر - هیچ یک از نرم افزارهای شرکت ویرا نگار فکر دارای نسخه دمو نمی باشند و مشتریان گرامی برای اینکه با نرم افزار های شرکت بیشتر آشنا شوند، می توانند امکانات درج شده در وبسایت شرکت را مطالعه نموده و یا با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایند تا مشاوره لازم ارائه شده و در صورت امکان دموی آنلاین ارائه شود.

پاسخ :

کلیه نرم افزار ها و وبسایت های راه اندازی شده توسط شرکت ویرا نگار فکر مطابق قوانین جاری شرکت ویرا نگار فکر، دارای شش ماه پشتیبانی رایگان می باشند و پس از اتمام این مدت کلیه مشتریان شرکت باید نسبت به خرید بسته های پشتیبانی اقدام نمایند.

پاسخ :

خیر - هر نرم افزار فقط روی یک سیستم قابل نصب می باشد و برای نصب روی سیستم بعدی باید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

پاسخ :

بله - طبق سیاست کاری شرکت و به منظور پیشگیری از هر گونه سوء استفاده های احتمالی از نرم افزار های تولید شده نصب نرم افزار توسط خود شرکت انجام می شود. البته این امر به مشتریان گرامی هم کمک خواهد نمود تا در هنگام فرآیند های نصب دچار مشکلات احتمالی نگردند.

پاسخ :

بعد از نصب نرم افزار برای شناسایی و تایید نرم افزار نصب شده نیاز به یک راه انداز می باشد که می تواند به صورت سخت افزاری یا نرم افزاری ارائه گردد. از آنجا که قفل های سخت افزاری نیاز به هزینه مجدد برای مشتری دارند ترجیحاً شرکت ویرا نگار فکر برای رفاه مشتریان خود از کد نرم افزاری استفاده می نماید که به آن کد راه انداز نیز می گویند. اگر شما از قفل سخت افزاری استفاده کنید در صورت گم کردن آن باید دوباره آن را خریداری نمایید ولی کد راه انداز را یک بار برای همیشه دریافت می کنید و تا هنگامی که با نرم افزار کار می کنید می توانید از آن استفاده نمایید.

پاسخ :

از آنجا که نرم افزار های ارائه شده نیاز به قفل سخت افزاری ندارند برای راه اندازی فقط نیاز به کد راه انداز دارید که برای دریافت آن باید با شرکت تماس بگیرید تا کد راه انداز نرم افزار به شما ارائه گردد.

پاسخ :

تنها کافیست با شرکت تماس بگیرید تا پس از انجام مراحل تایید، کد راه انداز به شما ارائه گردد.

پاسخ :

راه های مختلفی برای به روز رسانی یک نرم افزار وجود دارد که بسته به امکانات مشتری به شرح ذیل ارائه می گردد :
- از طریق تماس تلفنی
- از طریق ارسال پیامک
- با استفاده از نرم افزار AnyDesk از طریق اینترنت
- ارسال فایل فیزیکی
- حضوری

پاسخ :

نرم افزارهای خریداری شده مطابق قوانین جاری شرکت ویرا نگار فکر، دارای شش ماه پشتیبانی رایگان می باشند که پس از اتمام این مدت باید نسبت به خرید بسته پشتیبانی اقدام شود و مادامی که مشتری دارای بسته پشتیبانی باشد می تواند از خدمات پشتیبانی شرکت بهره مند گردد. لازم به ذکر است آن دسته از مشتریانی که برای چند سال نسبت به خرید بسته پشتیبانی اقدام ننمایند اولا کلیه عواقب ناشی از عدم خرید بسته پشتیبانی متوجه مشتری بوده و در ضمن برای ارائه هر گونه خدمات پشتیبانی باید مبالغ پشتیبانی سالهای قبل طبق تعرفه جاری شرکت ویرا نگار فکر پرداخت گردد.

پاسخ :

بله - شرکت ویرا نگار فکر از اولین شرکت های شمال کشور بود، که توانست نام خود را در لیست شرکت های معرفی شده در سامانه مالیات کشور در بخش نصب و ثبت صندوق فروشگاهی، درج نماید و با اتحادیه های مختلف همکاری نموده و دارای تاییدیه اتاق اصناف و اتحادیه رایانه می باشد.

پاسخ :

بله - در صورت تمایل به تعویض نرم افزار حسابداری خود می توانید با مشاوره همکاران ما در بخش فنی از راهکارهای ارائه شده استفاده نمایید.

پاسخ :

بله - تمامی نرم افزار های ارائه شده شرکت ویرا نگار فکر دارای قابلیت اتصال به شبکه می باشند و تنها کافیست پس از مشاوره با همکاران ما در بخش فنی شرکت زیر ساخت های سخت افزاری انجام این کار را مهیا نموده و نرم افزار خود را به نسخه تحت شبکه به روز رسانی نمایید.

پاسخ :

برای راه اندازی نرم افزار تحت شبکه ابتدا نیاز به بستر سخت افزاری می باشد که بسته به تعداد سیستم هایی که قرار است به شبکه متصل گردند هزینه آن متفاوت است ولی هزینه هر نسخه نرم افزار شبکه، به ازای راه اندازی هر کامپیوتر برابر 25 درصد مبلغ نرم افزار خریداری شده می باشد.

پاسخ :

خیر - هیچ محدودیتی در تعداد کاربران شبکه در نرم افزار های شرکت ویرا نگار فکر وجود ندارد.

پاسخ :

بله - پس از نصب نرم افزار، یک جلسه روی اینترنت جهت توضیح امکانات نرم افزار خریداری شده برای مشتری مقرر خواهد شد و در صورت دور نبودن محل مشتری آموزش به صورت حضوری در محل انجام خواهد شد. در ضمن مشتریان می توانند برای آموزش بیشتر از خدمات کلاس های آموزشی شرکت بهره مند گردند.

پاسخ :

بله - در صورت تمایل مشتریان خدمات سخت افزاری هم توسط شرکت ویرا نگار فکر قابل ارائه می باشد. البته بهتر است به منظور استقرار بهتر نرم افزارهای شرکت ویرا نگار فکر کلیه خدمات سخت افزاری توسط شرکت ویرا نگار فکر ارائه شود، در صورت دور بودن محل، مشتریان گرامی می توانند از مشاوره های رایگان شرکت در این مورد بهره مند گردند.